Sex telefon z mistrzem

Listopad 9, 2016

Moje oczy rzucił z powrotem do twarzy sex telefonu, kiedy grzebał z wahaczem głośności w telefonie. Jeśli usłyszała nic byłem martwy. Była rozpromieniona na mnie, bo złapali mnie wpatrując się w jej piersi. Ona ma piękny uśmiech.

– Eh, no. Niezupełnie.

– Nie? Jaka szkoda. Założę się, że będziemy się pieprzyć ją dziś rano, choć. Czy mogę przerwać coś?

sex telefonByłem oniemiały. Była przybita go dokładnie. Nie mogłem nic powiedzieć, mój umysł był szum

– Och, niegrzeczny chłopiec. Miałeś zamiar pieprzyć ją dopiero teraz, prawda?

Moja dezorientacja obracał się w gniew.

– Spójrz, co chcesz?

– Nie bądź niegrzeczna. Chciałem tylko powiedzieć o śnie miałem ostatniej nocy.

Sarah nudzi od długości rozmowy telefonicznej oraz braku wyjaśnienia pochodzące ode mnie. Zaczęła bawić się poprzez śledzenie linii wzdłuż mięśni mojego brzucha i udach.

– Teraz nie czas. Dlaczego nie możemy sobie z tym poradzić, kiedy dostanie się do biura.

Sex telefon teraz jest czas. To był taki piękny sen.

– Słuchaj, ja powieszenie się. Porozmawia Ania później.

– Nie zrobiłbym tego, gdybym był tobą.

Nagły nuta groźby w głosie zatrzymał mnie martwi. Spojrzałem na moją żonę szybko jak ona zajmowała się pępka. Ona nie była świadoma tego, co się dzieje. powolne cedzenie Sex telefon kontynuował, jak ciemna melasa. Zatrute melasy.

– Jeśli tak, zadzwonię telefonu domu. A może praca sex telefonu. Myślę, że chciałaby usłyszeć o moim śnie. Jestem pewna, że chciałaby usłyszeć o wszystkich moich przygód.

– Ok. Rozumiem. Rozumiem. Niech nie robić.

Moja klatka piersiowa była ograniczających, musiałem wymyślić coś do powiedzenia Sarah. Coś, co nie pozwoliłoby jej podejrzane takiej nietypowej rozmowy telefonicznej. Położyłam dłoń na mikrofonie i wymyślił najlepsze kłamstwo mogłem.

– Kochanie, to jest praca. Mają telekonferencję teraz. Zapomniałam o wszystkim. To, co … z siedzibą w Japonii, to dlaczego jest tak wcześnie. Głównie nudne rzeczy, dane dotyczące sprzedaży i to wszystko. Nie trzeba nawet mnie, ale ja, rodzaj, trzeba słuchać [ więcej na : sex telefon ]

To brzmiało jak t linii bzdury do moich uszu, ale Sara drżącym wydawało się, że kupił ją. Ona po prostu wzruszył ramionami i wrócił do śledzenia linii z jej palca. Odwróciłem się z powrotem do telefonu.

I chodził nerwowo w przedniej części telefonu. Palce niespokojnie   moje długie kasztanowe włosy i oskubane i wyciągnął moje ubrania leżały w bardziej pochlebne sposób. Krótki głośny wybuch śmiechu uciekł wargi moje, gdy zdałem sobie sprawę, preening jakby to była prawdziwa data zamiast zaaranżowane data seks przez telefon.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.